Суддівські скандали і шедевральна гармата у відеоогляді матчу Альянс – Металіст – 0:2

27 липня 2021 Читать на русском

Металіст дотиснув Альянс у стартовому турі Першої ліги. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Перший тайм завершився без голів, але з вилученням у складі господарів. Арбітр показав Непляху пряму червону за зрив небезпечного виходу на ворота.

"Зґвалтування українського футболу": президент Альянса вибухнув після суддівського свавілля в матчі з Металістом

На початку другого тайму Альянс змарнував розкішний шанс – Каневцев відбив кволий удар Агапова з "позначки". Кульмінація сталася в останні 10 хвилин матчу. Рефері Олександр Омельченко вилучив ще одного гравця Альянса та призначив пенальті. Балулі пробив ідеально. Вже в компенсований час француз розрядив гармату, оформивши остаточні 2:0 на користь Металіста.