Сток Сіті поступився Крістал Пелас і вилетів з Прем'єр-Ліги

5 травня 2018 Читать на русском

В матчі 37 туру англійської Прем'єр-Ліги Крістал Пелас на останніх хвилинах вирвав перемогу в Сток Сіті (2:1), Сток Сіті вилітає з АПЛ.

Сток Сіті вийшов вперед в рахунку завдяки красивому удару Шакірі зі штрафного, хоча й допоміг невеличкий рикошет. Але Крістал Пелас відігрався в середині другого тайму, Макартур точно пробив у дальній кут з кута воротарського після зручної передачі Лофтус-Чіка. А наприкінці матчу захисник Стока намагався перервати передачу на Ван Анхольт, але не зміг зупинити м'яч і голандець реалізував вихід 1 на 1 з воротарем. Таким чином, після 10 сезонів в АПЛ Сток Сіті вилітає в Чемпіоншип.

Завдяки цій перемозі Крістал Пелас набрав 41 очок і піднявся на 11 позицію, а Сток Сіті з 30 пунктами втратив усі шанси на збереження прописки в англійській Прем'єр-Лізі.