Ставка на Лігу Європи. "Осасуна" - "Атлетік" - 2:1. ВІДЕО

12 березня 2012 Читать на русском

Перед матчем-відповіддю у рамках 1/8 Ліги Європи тренер "Атлетіка" Марсело Б'єлса вирішив дати відпочити лідерам команди. Зокрема на лаві запасних залишилися Ерреро та Льоренте.

Відсутність провідних гравців призвела до того, що вже на 31-й хвилині “Осасуна” перемагала — 2:0. Аби не втрачати очок, та наздогнади у турнірній таблиці “Малагу”, яка наразі йде четвертою, тренер баскської команди випустив на другий тайм вже згаданих Ерреру та Льоренте. Ці двоє, власне, і організували єдиний гол гостей, однак його виявилося недостатньо навіть для нічиєї.

У підсумку “Атлетік” поступився — 1:2 і не те що не наздогнав “Малагу”, а й пропустив поперед себе “Осасуну”, яка тепер випереджає Льоренте та компанію на одне очко.

“Осасуна” - “Атлетік” - 2:1 (2:0)

Голи: Ітураспе, 9 (аг), Ескудеро, 31 — Льоренте, 55

Попередження: Лама, 16, Фланьо, 60 — Токеро, 2, Ітураспе, 42, Мікел, 45, Аморемб'єта, 60, Гомес, 72, Еррера, 74