Фанати Ювентуса освистали команду після перемоги 3:0 над Болоньєю

3 жовтня 2022 Читать на русском

Вболівальники залишилися незадоволені тим, що гравці туринської команди не підійшли до трибун подякувати їм за підтримку.

Ювентус зумів перервати п'ятиматчеву серію без перемог у матчі з Болоньєю – суперник був розгромлений з рахунком 3:0. Але після фінального свистка тифозі "Старої синьйори" все одно освистали власну команду. Як інформує Corriere dello Sport, причина критики була в тому, що гравці Юве не підійшли до трибун, щоб подякувати вболівальникам за підтримку.

Ювентус розгромив Болонью і наблизився до зони єврокубків

Після фінального свистка тіфозі Ювентуса з Курви Норд кликали гравців команди до себе, але футболісти проігнорували ці заклики та швидко зникли у підтрибунному приміщенні. "Після важкого періоду настає довгоочікувана перемога, а ви навіть не святкуєте її зі своїми вболівальниками, мені бракує слів", – написав один із уболівальників Ювентуса у соціальних мережах.

Ювентус у найбільшому скандалі в історії кальчо: хрещений батько Моджі, обшуки у Златана і "викрадення" арбітра