Ворскла зіграла внічию за Сталлю та виграла Трофей престижу УПЛ

31 травня 2017 Читать на русском

Сталь та Ворскла зіграли матч останнього туру УПЛ. Гра закінчилась з рахунком 0:0.

Перший небезпечний момент у матчі виник у Ворскли. Дмитро Хльобас увірвався у штарфну та сильно пробив у ближній кут воріт. Бандура врятував Сталь.

Більше небезпечних моментів у першому таймі не було. Команди намагались контролювати м'яч, але гольових атак не створювали.

Другий тайм почався з боротьби у центрі поля. Жодна з команд не могла вибігти в атаку. В середині першого тайму команди обмінялись моментами. Спочатку ворсклянин пробивав з кута штрафної, а за 10 хвилин Бой Деул зі Сталі пробив дальнім сильним ударом, проте Шуст був на місці. Наприкінці зустрічі ближче до перемоги була Сталь. Спочатку Антон Кравченко пробива з-за меж штрафного, але м'яч від захисника перейшов на кутовий, а за 3 хвилини Едгар Малакян пробивав приблизно з 11 метрів, і знову Шуст врятував Ворсклу. Матч закінчився з рахунком 0:0.

Лідери Групи 2 не змогли визначити сильнішого. Ворскла з 42 очками в активі стала переможцем Групи 2 чемпіонату України.

Нагадаємо, переможець Групи 2 отримає Трофей престижу УПЛ.