Сталь та Чорноморець зіграли внічию на "Оболонь-Арені"

22 жовтня 2017 Читать на русском

Після перемоги над Динамо одесити грали на "Оболонь- Арені" проти Сталі. Битва цілковитих аутсайдерів, що відбулася в рамках 13 туру УПЛ, не виявила сильнішого – 1:1.

Перший тайм не виявив сильнішого. Обидві сторони чимало фолили. Ігор Пасхал п’ять разів діставав з кишені жовту картку. На 25 хвилині Кузик міг вивести "сталеварів" вперед, але Гутор дістав м’яча з-під поперечини.

На 52 хвилині Алассан чудовим пасом знайшов Хобленка, а Олексій віддав точний пас на Васіна. Господарі швидко зрівняли завдяки удару з пенальті. За 12 хвилин до кінця основного часу Едгар Малакян міг робити дубль – стійка врятувала "моряків". Чорноморець набирає 10. Сталь має на бал менше.

У 14 турі команда Олега Дулуба зіграє проти міцного Маріуполя. Сталь спробує відібрати очки в Шахтаря.