"Сталь" переграла "Волинь" на виїзді

4 листопада 2016 Читать на русском

У 14 турі чемпіонату України "Сталь" на стадіоні "Авангард" у Луцьку перемогла "Волинь" з рахунком 1:0.

Єдиний гол у матчі на свій рахунок записав Комваліус. Голландський форвард забив з пенальті на 22-ій хвилині матчу. Господарі поля догравали матч у меншості: на 53-ій хвилині з поля вилучили Романюка за фол останньої надії.

Активніше матч провели гості. Підопічні Якоба Галла мали ще кілька непоганих нагод забити "Волині", але гравців кам'янської команди підводила точність. А ось у гравців луцького клубу моментів було у рази менше. Щоправда, в одному з епізодів на початку другого тайму волиняни вимагали пенальті, однак арбітр вирішив не призначати одинадцятиметровий.

Таким чином, "Сталь" піднялась на 8-ме місце з 14 очками. "Волинь" з 9 пунктами перебуває на 10-ій позиції.

Україна. УПЛ, 14 тур

"Волинь" – "Сталь" – 0:1 (0:1)

Гол: Комваліус, 22 (пен)

Вилучення: Романюк, 53 ("В")

Матчі "Шахтар" – "Карпати" та Україна – Сербія у Харкові будуть охороняти майже 1000 поліцейських та 100 нацгвардійців