Сталь на виїзді перемогла Олімпік

6 травня 2018 Читать на русском

Матч 30 туру УПЛ між Олімпіком та кам'янською Сталлю завершився перемогою команди Ніколая Костова.

Матч не радував великою кількістю моментів – особливо у першому таймі, в якому команди завдали лише по одному неточному удару по воротах. По перерві ж краще заграла Сталь, якій вдалося перевершити господарів за основними статистичними показниками, в чому дуже допомогло вилучення Дороніна на 59 хвилині. Тим не менш, Олімпік відставав не сильно, тож здавалося, що матч завершиться внічию і, можливо, без голів. Однак, на 79-й хвилині Орест Кузик влучним ударом вивів Сталь уперед, а на 90+1 крапку в матчі поставив Копитов – 0:2

Таким чином, Олімпік продовжив свою безвиграшну серію до семи матчів поспіль, програвши при цьому п'ять. Команда з 33 очками залишається на 8 сходинці турнірної таблиці. Сталь же набрала 26 очок, зберігаючи 11 місце та відстаючи від Зірки на чотири очки - при цьому останні свій матч ще не зіграли.