Сталь на виїзді перемогла Чорноморець

17 березня 2018 Читать на русском

Підопічні Ніколая Костова виграли другий матч поспіль та покинули зону вильоту.

Кам'янчани перед матчем посідали останню сходинку у турнірній таблиці й в разі поразки в Одесі їх шанси на виживання ставали все більш примарними. Тим не менш, в останніх матчах Сталь демонструвала непоганий футбол та навіть перемогла Зірку туром раніше, чого не можна сказати про Чорноморець.

Гра пройшла за деякою перевагою гостей особливо у першому таймі. Вони більше били по воротам та не давали Чорноморцю подовгу контролювати м'яч, а на 18-й хвилині й зовсім вийшли вперед це Кузик замкнув передачу Климчука.

Другий тайм Чорноморець провів трохи краще, однак Сталь, як гостьова команда, все одно почувала себе занадто комфортно на стадіоні в Одесі. Господарям так і не вдалося переломити хід гри, тому рахунок 0:1 так і залишився на табло до фінального свистка.

Таким чином, Сталь набрала 21 очко та відразу піднялася на 9 сходинку у турнірній таблиці. Чорономорець залишається на 11 позиції з 19 очками.