США і Канада зустрінуться вже у чвертьфіналі, божевільні 6:4 у битві за плей-офф: Кубок КОНКАКАФ

5 липня 2023 Читать на русском

Груповий етап Золотого Кубка КОНКАКАФ офіційно завершений.

Золотий Кубок КОНКАКАФ, 3 тур

Група С

Коста-Рика – Мартиніка – 6:4

Голи: Востон, 9, Кальво, 40, Варгас, 53, Кемпбелл, 58 (пен.), Контрерас, 68, Кампос, 89 – Бурне, 18, 78, Лабо, 74 (пен.), Мексік, 90+2

Панама – Сальвадор – 2:2

Голи: Ескобар, 26, Діас, 71 – Б. Хіль, 4, М. Хіль, 90+1

Група D

Гваделупа – Гватемала – 2:3

Голи: Гравільйон, 27, Плюман, 63 (пен.) – Рубін, 39, 70, Мехія, 76

Нереалізований пенальті: Фаетон, 88 (Гваделупа)

Вилучення: Сове, 90+7 (Гваделупа)

Канада – Куба – 4:2

Голи: Хойлет, 21, Осоріо, 26, Нельсон, 47, Міллар, 61 – Парадела, 45+4 (пен.), Реєс, 89 (пен.)

Коста-Рика в останньому турі була зобов'язана перемагати Мартиніку, яка мала на 2 очки більше. "Лос Тікос" впевнено впоралися з місією, хоча розгромні 5:1 перетворилися на 6:4 зі світу тенісу. Сальвадор також мав шанси вийти з групи, але замість перемоги над Панамою ледве уникнув поразки на останніх хвилинах.

Кубок КОНКАКАФ: визначилися перші учасники плей-офф – 6:0 від США, динамівець продовжує боротьбу

Свято результативності було і в квартеті D. Гватемала та Канада вийшли у плей-офф, перестрілявши своїх суперників. "Кленові" через друге місце змушені грати північноамериканську класику проти США вже на стадії чвертьфіналу. Щоправда, топові збірні приїхали на турнір далеко не в найсильніших складах. Усі пари виглядають наступним чином: