Срна забив гол і зробив 3 асисти, Калініч оформив хет-трик у товариському матчі Хорватії

4 червня 2016 Читать на русском

Готуючись до Євро-2016, Хорватія з представниками УПЛ катком пройшлась по Сан-Марино 10:0 у спарингу.

Відзначимо, що у складі хорватів хет-триком результативних передач відзначився капітан донецького "Шахтаря" Даріо Срна. До цього 34-річний захисник ще й гол додав. І все це за 56 хвилин, проведених на полі.

Срна вийшов у стартовому складі, як і захисник київського "Динамо" Домагой Віда (віддавий гольовий пас) та екс-латераль "Дніпра" Іван Стрініч. Інший колишній дніпрянин Нікола Калініч вийшов на заміну і оформив хет-трик за 25 хвилин.

Контрольний матч

Хорватія - Сан-Марино - 10:0

Голи: П'яца, 20, Манджукіч, 24, 36, 38, Срна, 25, Перішіч, 40, Ракітіч, 50, Калініч, 59, 73, 84

Сльози Срни і радість іспанців. Історія чемпіонатів Європи в фото: Австрія і Швейцарія-2008