Справедливо відмінена перемога. "Севілья" - "Атлетіко" - 1:1. ВІДЕО

4 березня 2012 Читать на русском

До цього матчу команди підійшли з абсолютно однаковими показниками — по вісім перемог, вісім поразок та стільки ж нічиїх. Різниця хіба що була у забитих-пропущених голах. Власне, саме тому і не дивно, що внічию завершилася і ця гра.

Вже на 9-й хвилині Сальвіо скористався передачею від Габі і вивів гостей вперед. Власне, перший тайм так і залишився за “матрацниками”.

Та вже на початку другої половини гравець “Севільї”, із прізвищем на слов'янський манер Баба, зробив рахунок рівним. Після цього у команд було чимало нагод, аби відзначитися. Програвати не хотів ніхто. Ще б пак — нічия залишала команди в середині турнірної таблиці, а в разі перемоги робила одним із основних претендентів на четверту сходинку.

Ближче до звитяги була “Севілья” - Троховскі навіть забив гол під саму завісу матчу, однак суддя справедливо зафіксував офсайд. Зрештою, матч так і завершився — 1:1 і ця нічия стала абсолютно справедливим результатом.

“Севілья” - “Атлетіко” - 1:1 (0:1)

Голи: Баба, 53 — Сальвіо, 9

Попередження: Медель, 21, Наварро, 45 — Луїш, 12, Мендеш, 34, Сальвіо, 44, Торрес, 52, Домінгес, 59