Спортінг пройшов Вікторію Плзень за рахунок голу в овертаймі

15 березня 2018 Читать на русском

Чехи дали достойний бій, відігравши два пропущені у Португалії м'ячі та перевівши гру у додатковий час, однак Спортінг все одно пройшов далі.

Спортінг вдома дуже впевнено обіграв Вікторію з рахунком 2:0, і шансів у чехів, здавалося б, не було. Однак, вже на 8-й хвилині матчу-відповіді Башок відкрив рахунок, зробивши задачу господарів легшою.

Чехи тиснули на Спортінг весь перший тайм, однак другий гол був забитий аж на 64-й хвилині – це Башок оформив дубль. Рахунок за сумою двох матчів зрівнявся, однак наприкінці тайму казочка Вікторії могла згаснути завчасно – арбітр поставив пенальті, однак Дост його не реалізував.

Гра була переведена в овертайм, і першу половину Плзень провела б добре, якби не пропустила вже у компенсований час – Батталья таки зумів заштовхати м'яч у ворота і, фактично, вирішити гру, адже чехам для проходу довелось би забивати двічі. Вікторія не змогла після цього оговтатись.

Спортінг проходить до чвертьфіналу, але Вікторія заслуговує на овації.