Спаллетті дискваліфікований на один матч чемпіонату Італії через святкування гола

24 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер міланського Інтера Лучано Спаллетті дискваліфікований на один матч чемпіонату Італії.

Наступний матч Інтер проведе без Лучано Спаллетті на лаві для запасних. Тренер отримав дискваліфікацію на один матч чемпіонату Італії через вилучення у грі з Сампдорією, повідомляє Football Italia.

Інтер на останніх хвилинах вирвав перемогу в Сампдорії: 5 тур Серії А, матчі суботи

Тоді керманич "нерадзурі" бурхливо відсвяткував гол, який його підопічні забили на 90+4-й хвилині. Спаллетті підбіг до камери та прокричав: "Гол", за що був вилучений головним арбітром матчу.

Зауважимо, що Інтер переміг Сампдорію з рахунком 1:0. Також у тому матчі рефері за допомогою VAR тричі відміняв голи: 2 рази були не зараховані м’ячі Інтера, та одного разу – генуезців.