Скляр: Ворскла втратила концентрацію наприкінці матчу проти Спортінга

5 жовтня 2018 Читать на русском

Півзахисник Ворскли Олександр Скляр прокоментував поразку полтавців у матчі 2-го туру Ліги Європи проти Спортінга (1:2).

"Налаштовувалися на важку гру – вона такою і вийшла. Ми намагалися грати дисципліновано. Думаю, весь матч правильно грали, але на останніх хвилинах втратили концентрацію, пропустили м'яч.

Ворскла – Спортінг: черговий біль українського футболу, недооцінка від суперника та шедевр Кулача

Чесно – не знаю, що зараз говорити. Все трохи приголомшені таким результатом. Напевно, Ворсклі не вистачило якогось досвіду. Нічого, треба якось це пережити і готуватися до наступного матчу", – підсумував Скляр для телеканалу Футбол.

Нагадаємо, Ворскла у другому турі Ліги Європи грала проти Спортинга. Кулач відкрив рахунок у матчі на 10 хвилині. Португальці відповіли влучними пострілами на 90-й та 90+3-й хвилинах. У результаті команда Сачка прикро поступилась Спортингу з рахунком 1:2.

Чеснаков: Перший пропущений гол нас засмутив, другий – вбив