Скандальний "сухий лист" не зупинив партнерів Зінченка: відеоогляд матчу Арсенал – Астон Вілла – 2:1

1 вересня 2022 Читать на русском

Арсенал переміг Астон Віллу у 5 турі АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу.

"Каноніри" потужно провели перший тайм, але зі зливи моментів вдалося реалізувати лише один. Жезус вдало зіграв на добиванні після рикошету і сейву Мартінеса.

Ман Сіті знищив Ноттінгем завдяки другому поспіль хет-трику Холанда, Арсенал переграв Астон Віллу й очолив таблицю

По перерві Астон Вілла прийшла до тями і на 74-й хвилині зрівняла рахунок. Дуглас Луїс знову показав навички закручування м'яча з кутового прямо у ворота. Щоправда, Камара відверто заважав Ремсдейлу у воротарському майданчику, але арбітри навіть з повторами не зафіксували жодних порушень. Радість гостей була недовгою. Вже через 3 хвилини Мартінеллі забули на вбивчій позиції, і бразилець приніс Арсеналу 5 перемогу поспіль. Команда Артети вже другий тур проводить без Зінченка, проте це не заважає підтримувати ідеальний темп.