СК Дніпро-1 – Олімпік – 1:3 – відео голів та огляд матчу

12 вересня 2020 Читать на русском

СК Дніпро-1 у другому турі УПЛ приймав Олімпік. Дивіться відео голів та огляд матчу на "Футбол 24".

Олімпік на виїзді зустрічався з СК Дніпро-1. Обидві команди грали в грубий футбол – як результат, вилучення у господарів наприкінці першого тайму та пропущений м'яч. По перерві Олімпік забив ще двічі, а Дніпро-1 зуміло відзначитись лише раз. До слова, два асисти на свій рахунок записав Беніто, який виступає за донеччан на правах оренди, – його контракт належить Динамо.

Олімпік на виїзді впевнено переміг СК Дніпро-1 – орендований у Динамо хавбек віддав два асисти

Олімпік впевнено переміг команду з Дніпра з рахунком 1:3 та наразі посідає 6-те місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 3 очки. СК Дніпро-1 з 1 пунктом розташувався на 8-й сходинці.