Сімеоне: Нічия з Реалом має гіркий присмак, ми могли перемогти

30 вересня 2018 Читать на русском

Головний тренер Атлетіко Дієго Сімеоне поділився враженнями від матчу 7-го туру чемпіонату Іспанії проти Реала (0:0).

"Це був важкий матч, втім як і завжди, коли ми граємо на Бернабеу. Ми хотіли перемогти. У першому таймі ми показували хороший футбол, успішно діяли в обороні, були моменти, щоб забити гол, але воротар суперника добре проявив себе.

Реал – Атлетіко – 0:0 – відеоогляд матчу

У другому таймі ініціатива перейшла до Реала, але це нормально. У суперника зібрані чудові футболісти, і після перерви нам довелося більше терпіти і оборонятися.

Грати в гостях у Реала завжди не просто. Я покидаю цей стадіон з невеликим гірким присмаком, але все ж нічия – справедливий підсумок", – цитує Сімеоне видання AS.

Після 7-ми турів Ла Ліги Атлетіко посідає 4-ту сходинку турнірної таблиці.

Бейл зазнав травми у мадридському дербі та ризикує пропустити наступний матч Реала у Лізі чемпіонів