Сімеоне: "Атлетіко" має шанси на прохід у фінал

3 травня 2017 Читать на русском

Керманич "Атлетіко" Дієго Сімеоне поділився думкою про поразку від "Реала" (0:3) у 1/2 фіналу Ліги чемпіонів.

"Перший тайм був достатньо хорошим для нас, хоч і пропустили гол. Ми непогано атакували, але інколи помилялись з останньою передачею. Чудову нагоду мав Гамейро, але Навас врятував "Реал". Ми більше контролювали м'яч у другому таймі, але нічого не створили біля воріт суперника. Натомість "Реал" ідеально скористався вільними зонами і забив свої голи.

Футбол – дивовижна гра, будь-що може трапитись. Я вважаю, що "Атлетіко" має шанси на прохід у фінал.

Я сказав команді, що ми маємо забути про цю поразку і рухатись далі. Обіграти "Реал" буде вкрай важко, але це футбол. Камбек можливий. Ми будемо битись за путівку у фінал до останнього у матчі-відповіді.

Наразі вітаю "Реал", вони були кращими за нас.

Я спокійний. Ми спробуємо здійснити дещо неможливе наступного тижня. І, можливо, нам це вдасться", – цитує Сімеоне офіційний сайт УЄФА.

Матч “Реал” – “Атлетіко” в рамках 1/2 фіналу Ліги чемпіонів завершився розгромною перемогою команди Зідана. Дивіться відео голів та огляд матчу. Роналду став першим гравцем в історії, який забив 50 голів та оформив 2 хет-трика поспіль у плей-офф Ліги чемпіонів.