Сіетл – перша команда в історії США, яка виграла в основний час, поступаючись 0:3

20 липня 2017 Читать на русском

У чемпіонаті МЛС Сіетл Саундерс здобули вольову перемогу над ДС Юнайтед (4:3).

ДС Юнайтед встановив комфортну перевагу в 2 м'ячі ще у першому таймі, а на початку другої половини втретє вразив ворота суперника. Однак гравці Сіетл Саундерс не знітились і здійснили вражаючий камбек, забивши 4 м'ячі до 78-й хвилини поєдинку.

У такий спосіб Сіетл Саундерс стали першої командою в історії МЛС, якій вдалось здобути перемогу у грі в основний час, поступаючись по ходу матчу 0:3. До цієї події у вищому дивізіоні США було зіграно 4916 матчів.

Додамо, що господарі закінчували матч у меншості, адже Ніколас Лодейро був вилучений на 89-й хвилині.

МЛС

Сіетл Саундерс – ДС Юнайтед – 4:3

Голи: Брюін, 51; Еванс, 62; Свенссон, 74; Ролдан, 78 – Браун, 8; Харкес, 27; Сем, 50

Вилучення: Лодейро, 89 – немає