Шюррле: Борусія Д не може дозволити собі так грати у нинішній ситуації

18 листопада 2017 Читать на русском

Півзахисник Борусії Дортмунд Андре Шюррле прокоментував поразку від Штутгарта (1:2) у 12 турі Бундесліги.

"Результат такого матчу розчаровує. Після того, як ми забили гол, ми контролювали гру в першому таймі. Ми грали у хороший футбол, пресингували суперника та були близькі до гола. Ми втратили кілька непоганих нагод.

Бартра та Буркі привезли собі кумедний гол у матчі Штутгарт – Борусія Д

Другий тайм вже був гіршим. Борусія не може дозволити собі так грати у нинішній ситуації. Ми припускались багато помилок та пропускали одну контратаку за іншою. Ми грали без півзахисту. Як одна з найкращих команд, Борусія не може так грати. Якщо так буде, то кожна команда матиме шанс проти нас.

На нашу думку, це був жахливий матч. Коли пропускаєш у дебюті кожного тайму, важко оговтатись. Ми мали багато шансів, але марнували їх. Я особисто змарнував класний момент. Це дуже дратує, адже ми боремось з цим на кожному тренуванні. Борусія заслужила на більше", – цитує Шюррле офіційний сайт Борусії Д.

Нагадаємо, у 12 турі чемпіонату Німеччини Борусія програла Штутгарту.