Швейцарія у більшості перемогла Албанію

11 червня 2016 Читать на русском

Збірна Швейцарії у рамках 1-го туру групового етапу Євро-2016 мінімально перемогла Албанію (0:1).

Швейцарія активно розпочала свій перший поєдинок на Євро проти Албанії. Вже на 5 хвилині протистояння Шер забив гол у ворота Албанії, що у підсумку й вирішило долю матчу. Номінальні гості прогнозовано діяли першим номером та регулярно створювали небезпеку біля воріт суперника. Ситуація для Албанії ще більше ускладнилася після вилучення Цани на 36 хвилині зустрічі. Албанці деякий час виглядали розгубленими та пропустили кілька небезпечних атак, проте зуміли вберегти свої ворота від чергового голу.

Незважаючи на те, що «гірські орли» грали у меншості, вони продемонстрували хорошу гру та характер. А під завісу зустрічі Албанія взагалі могла зрівняти рахунок, проте Гаші забракло влучності, щоб переграти воротаря. У підсумку суддя зафіксував мінімальну перемогу збірної Швейцарії, яка тепер разом із Францією лідирує у групі А.