Швед втратив свідомість у моторошному зіткненні в матчі Кубка Бельгії – українець зіграв 5 хвилин

23 грудня 2021 Читать на русском

Вінгер Мехелена Мар'ян Швед серйозно постраждав у поєдинку 1/4 фіналу Кубка Бельгії проти Ейпена.

Швед вийшов на поле на 71 хвилині зустрічі, але вже на 76-й наставник Мехелена зробив зворотню заміну. Все через моторошний епізод, коли Мар'яна буквально зніс голкіпер суперників, після чого українець втратив свідомість. Відео епізоду можна переглянути за посиланням.

Ребров – про перспективи Шевченка в Дженоа: "Дивився кілька матчів і поспівчував йому"

"Коли наші гравці підійшли до нього, Швед був непритомний. Він лежав на спині, та не рухався. Потім його перевернули на бік, і Мар'ян прокашлявся. Після гри він прийшов до тями. Сподіваюся, він не сильно постраждав. Удар припав в основному по голові та ребрах", – наводить слова наставника Мехелена Воутера Вранкена GVA.

Додамо, що Мехелен поступився Ейпену (1:3) та вилетів з Кубка Бельгії. У поточному сезоні українець зіграв у 18 матчах, у яких забив 2 голи та віддав 1 асист.

Кубок ліги: Ліверпуль перестріляв Лестер, Ярмоленко не врятував Вест Хем від поразки Тоттенхему, Челсі вийшов у півфінал