Швед опинився у символічній збірній туру Ліги Жупіле

23 серпня 2021 Читать на русском

Форвард збірної України Мар'ян Швед потрапив до одинадцятки найкращих футболістів тижня чемпіонату Бельгії.

Напередодні у матчі 5-го туру Ліги Жупіле Мехелен перервав триматчеву безвиграшну серію і здобув перемогу над Уніон Сент-Жилуаз (3:1).

Швед голом здобув перемогу для Мехелена у матчі чемпіонату Бельгії

Пропустивши вже на першій хвилині команда українця зуміла відігратись ще у першому таймі, а по перерві форвард господарів Мар'ян Швед зумів вивести "жовто-червоних" вперед. Наш легіонер провів на полі 81 хвилину і своєю грою заслужив потрапляння до збірної туру.

Цікаво, що представництво Мехелена у символічній команді найбільше – окрім Шведа туди потрапив голкіпер команди Гаетан Куке і захисник Сенді Волш.

Нагадаємо, українець провів за бельгійську команду у поточному сезоні три матчі, в яких забив 1 гол.

"Вибач, що зіпсували тобі 2,5 роки кар'єри": фанати Селтіка засмучені продажем Шведа – для українця настає ключовий етап