Штутгарт вдома зіграв внічию з РБ Лейпциг

11 березня 2018 Читать на русском

Лейпциг не зумів забити господарям, продовживши серію без перемог у чемпіонаті до трьох матчів.

Після красивої єврокубкової перемоги над Зенітом вболівальники Лейпцига чекали відновлення перемог у Бундеслізі, адже останній раз це траплялося аж на початку минулого місяця. Однак, виїзд до Штутгарта не приніс гостям очікуваних результатів.

Штутгарт уміло оборонявся та гостро контратакував. Перший тайм був більш рівним у другому Лейпциг став нагнітати, однак по кількості ударів господарі залишалися попереду. Ральф Хассенхютль проводив заміну за заміною, однак ні Форберг, ні Огюстен, ні Брума не допомогли. Штутгарт дотягнув із замінами до останніх 15 хвилин, після чого свіжими силами засушив гру. Фінальний свисток зафіксував нічию 0:0.

Таким чином, Лейпциг набрав 40 очок і залишився на 6 місці, відстаючи від зони ЛЧ на 2 очки. Штутгарт набирає 34 очки, залишившись на 10-й сходинці у турнірній таблиці.