Шикарний гол Мессі у відеоогляді матчу ПСЖ – Труа – 4:3

29 жовтня 2022 Читать на русском

ПСЖ перестріляв Труа у поєдинку 13-го туру Ліги 1, а кожен з суперзіркового тріо відзначився забитим голом. Дивіться відео голів та огляд зустрічі ПСЖ – Труа на "Футбол 24".

Чемпіонат Франції 2022/23, 13-й тур

ПСЖ – Труа – 4:3

Голи: Солер, 24, Мессі, 55, Неймар, 62, Мбаппе, 75, (пен.) – Бальде, 3, 52, Палаверса, 88

Бальде вже на 3 хвилині вивів Труа вперед в рахунку, але Солер з паса Неймара вирівняв становище. Бальде знову вивів Труа вперед після перерви, але Мессі класним дальнім пострілом зробив рахунок 2:2, а трохи пізніше асистував Неймару. Мбаппе після цього реалізував пенальті, тож гол Палаверси наприкінці гри вже нічого не вирішував.

ПСЖ вирвав перемогу над командою українця – Мессі забив шикарний гол з асиста Рамоса, Неймар та Мбаппе теж відзначились

Таким чином, ПСЖ набрав 35 очок та закріпився на першій сходинці, а Труа з 13 пунктами залишився дванадцятим.