"Що ви робите, барани, б**ть?!" – Мазяр знищив гравців Львова за провал у матчі з Десною

30 жовтня 2019 Читать на русском

Головний тренер Львова Володимир Мазяр не добирав слів під час чергової поразки своєї команди у матчі 12 туру УПЛ проти Десни (1:4).

Особливо бурхливу реакцію наставника викликав пенальті, який його підопічні "привезли" вже на першій хвилині матчу.

Трудові будні українців у Європі, погроми в топ-чемпіонатах і сенсації в УПЛ: огляд футбольного тижня у мемах

"Що ти робиш? Як ти вийшов на поле, перші хвилини, б**ть. Що ви робите?! Тренували йо***ий цілий тиждень. Барани, б**ть", – слова розлюченого Мазяра було добре чутно на весь стадіон.

Нагадаємо, Львів не може здобути перемогу в семи матчах УПЛ поспіль і посідає останню сходинку чемпіонату.

"Шепелєв забив? Поставте VAR!": чому Динамо і Шахтар втратили очки, а два клуби опинилися у "психологічній дупі"