Шевченко: Не хочу бачити гру "бий-біжи", а пенальті був сумнівним

7 жовтня 2016 Читать на русском

Головний тренер збірної України Андрій Шевченко прокоментував нічию 2:2 у матчі відбору на ЧС-2018 з Туреччиною.

"Першим таймом задоволений, бо не дозволили супернику створити багато моментів біля наших воріт. Гравці молодці, створювали багато небезпеки. По перерві десь не вистачило концентрації, наприкінці матчу підсіли, бо не вистачало сил. Було спірне пенальті у наші ворота, ще й пропустили гол вкінці тайму. Це звичайно повпливало.

Думаю, якщо б не пропустили до перерви, то б добилися свого. Грали з хорошим суперником на виїзді. Задоволений і грою, і результатом. Це група сюрпризів, тому такі очки важливі.

Стадіон їх гнав уперед, а у нас сил відповісти на другий гол не було. Повторюсь, зіграли ми добре. Були й слабкі сторони, але я задоволений. Для мене футбол "бий-біжи" чужий, я не хочу його бачити. А футболісти сьогодні старалися грати у правильну гру.

Кравець? Радий, що забив. Хочу, щоб всі наші форварди забивали. Пара Ордець-Кучер? Вони зіграні у "Шахтарі" і краще розуміють один одного. Сумнівався, бо Хачеріді теж хороший захисник", – розповів тренер у ефірі телеканалу "Футбол 1".