Шедеври Мессі та Грізманна і піжонський промах з 30 сантиметрів у відеоогляді матчу Барселона – Уеска – 4:1

16 березня 2021 Читать на русском

Барселона розбила Уеску в 27 турі Прімери. Дивіться відео голів та головних моментів зустрічі.

Мессі відкрив рахунок розкішним ударом від поперечини, а Грізманн намагався не відставати – француз поцілив у дев'ятку зі ще більшої відстані. Перед свистком на перерву Рафа Мір заробив дуже сумнівний пенальті і сам його реалізував.

Барселона розгромила Уеску завдяки феєрії Мессі та шедевру Грізманна – каталонці підібрались до Атлетіко

По перерві Барселона не залишила Уесці жодних надій на камбек. Захисник Мінгеса відзначився дебютним голом за першу команду "блаугранас", а Мессі оформив дубль. Також вартий уваги ганебний промах Міра з 30 сантиметрів – форвард гостей намагався грудьми ефектно занести м'яч у ворота, але примудрився "пробити" над поперечиною.