Шедевральний дальній постріл легенди у відеоогляді матчу Наполі – Салернітана – 2:1

13 січня 20:42 Читать на русском
Автор: Олекса Бик

Салернітана не втримала нічию з Наполі (1:2) у 20-му турі Серії А. Відео голів та огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Неаполітанці перервали серію з п'яти матчів без перемог, обігравши "гранатових". Чинний чемпіон Італії лише на останніх хвилинах зміг здобути три очки.

Наполі на останніх хвилинах вирвав перемогу над Салернітаною – скандальний гол дозволив перервати безвиграшну серію

Черговий гол-шедевр записав у свій актив Антоніо Кандрева. Він феноменально пробив з 25-ти метрів і влучив точно в ціль. Зрівняв рахунок Політано з пенальті. А ось перемогу Наполі приніс Ррахмані на шостій доданій хвилині. Утім, гол видався скандальним, оскільки Демме грубо ліктем зіграв проти свого опонента.

Наполі наразі має 31 бал і перебуває на шостому місці, а Салернітана посідає останню сходинку у турнірній таблиці з 12 очками.