Шедевральний гол та історичне досягнення Абрахама у відеоогляді матчу Вулверхемптон – Челсі – 2:5

14 вересня 2019 Читать на русском

Челсі виявився сильнішим у гольовій перестрілці з Вулверхемптоном в рамках 5-го туру АПЛ. Дивіться відео голів та огляд матчу Вулверхемптон – Челсі.

Челсі градом голів засипав господарів. Лондонці йшли на перерву з перевагою у три м'ячі, два з яких забив молодий форвард "синіх" Таммі Абрахам.

Челсі запропонує Абрахаму новий контракт – зарплата форварда може зрости вдвічі

В другому таймі Таммі продовжив свою феєрію, забивши третій гол, але і цього йому виявилось мало. Абрахам відзначився і четвертим голом, проте у свої ворота. Варто відзначити, що Таммі став першим гравцем в історії АПЛ, який відзначився хет-триком і автоголом в одному матчі.

Перед фінальним свистком суперники ще раз обмінялись голами – 2:5.

Перемога зафіксувала Челсі на 6-й сходинці. Вулверхемптон – 19-й.

Челсі розгромив Вулверхемптон, Тоттенхем знищив Крістал Пелас: 5-й тур АПЛ, матчі суботи