Шедевральні голи і трагічна кінцівка у відеоогляді матчу Шотландія – Ізраїль – 3:2

9 жовтня 2021 Читать на русском

Шотландія перестріляла Ізраїль у матчі відбору на ЧС-2022. Дивіться відео голів та огляд матчу.

Феєрію розпочав Захаві, який пострілом зі штрафного поцілив точно у дев'ятку. Макгінн відповів своїм елегантним ударом у дальній кут. Ізраїль все ж пішов на перерву переможцем, оскільки Даббур скористався хаосом у карному майданчику, а нападник шотландців Дайкс бездарно пробив пенальті по центру.

Шотландія дотиснула Ізраїль у драматичній перестрілці – Соломон і компанія віддаляються від чемпіонату світу

Другий тайм був повністю за британцями. Спочатку реабілітувався Дайкс, який "рапірою" замкнув подачу Робертсона. Остаточна трагедія Ізраїлю трапилася на 90+4-й хвилині, коли Мактомінай вдало зіграв на дальній стійці після подачі кутового – 3:2.