Шедевр Канселу та чергові голи Роналду у відеоогляді матчу Боснія і Герцеговина – Португалія – 0:5

17 жовтня 2023 Читать на русском

Португалія розбила Боснію і Герцеговину у матчі відбору до Євро-2024. Дивіться відео голів та огляд матчу Боснія і Герцеговина – Португалія на "Футбол 24".

Вже на 5-й хвилині Роналду відкрив рахунок у зустрічі, реалізувавши пенальті. А на 20-й Кріштіану оформив дубль, елегантно перекинувши воротаря.

Євро-2024, відбір: Португалія гарантувала перше місце – дубль і рекорд Роналду, який ледь не постраждав від фаната

Через 5 хвилин Бруну Фернандеш зробив перевагу розгромною розстрілявши ворота боснійців після класного пасу Інасіу. Канселу ефектним ударом у дальню дев'ятку зробив рахунок 4:0, а Феліш ще перед перервою добив суперника.