Шаран: Ми все-таки могли виграти в Олімпіка

15 квітня 2018 Читать на русском

Головний тренер Олександрії Володимир Шаран прокоментував нічийний результат своїх підопічних у грі з Олімпіком (0:0).

У матчі 27 туру чемпіонату України Олімпік – Олександрія (0:0) суперники не виявили переможця. Наставник Олександрії Володимир Шаран поділився коментарем про гру.

"Я дуже незадоволений першим таймом. У другому таймі ми виглядали краще і могли забити. А так, я вважаю, що сьогоднішня нічия є закономірним результатом. Мало рухалися, було дещо спекотно, тому десь гравці "підсіли" у другому таймі.

Олімпік – Олександрія – 0:0 – відеоогляд матчу

Результат начебто й непоганий, але ми все-таки могли перемогти. Хлопці засмучені в роздягальні, тому що хотіли день відпочинку отримати, якщо би виграли цей матч. Але нічого страшного я в цьому не бачу", – наводить слова Шарана офіційний сайт Олександрії.