"Шальке" повернув собі місце в зоні Ліги чемпіонів

5 грудня 2011 Читать на русском

Місце в плей-оф Ліги Європи вже здобули, та в наступному сезоні хотілося би грати в Лізі чемпіонів.

"Шальке", здолавши на власному полі "Аугсбург", повернув собі місце в четвірці найкращих команд чемпіонату Німеччини. Єдиний гол першого тайму в активі Хунтелара.

Відразу після перерви відверті аутсайдери Bundesliga рахунок зрівняли. Однак різниця в класі між командами занадто очевидна. Знову вперед "кобальтових" вивів Крістіан Фухс, лівою чудово пробивши здалеку.

А от остаточний рахунок встановив іспанський ветеран "Шальке" Рауль - захисник вибив м'яча вже з-за лінії воріт. 3:1 - третя поспіль домашня перемога гельзенкірхенців.

Нічиєю між двома "Борусіями" скористалася "Баварія". Команда Анатолія Тимощука на один бал випереджає "джмелів" і "жеребців". "Шальке" поступаються мюнхенцям трьома пунктами.