Шалена перестрілка з двома вилученнями і шедевром Зієша у відеоогляді матчу Челсі – Аякс – 4:4

6 листопада 2019 Читать на русском

Челсі та Аякс розписали надрезультативну нічию в матчі 4 туру групового етапу Ліги чемпіонів. Дивіться відео голів та огляд гри на сайті "Футбол 24".

Команди зі старту набрали неймовірний темп і вже за перші 5 хвилин матчу обмінялися голами. Згодом Аякс перехопив ініціативу і забив два м'ячі без відповіді – особливої уваги вартий розкішний штрафний від Зієша, який призвів до автоголу Кепи Аррісабалаги.

Ліга чемпіонів: Челсі розписав божевільну нічию із Аяксом, Ліверпуль здолав Генк, Наполі не впорався із Зальцбургом

Через 10 хвилин після виходу команд з роздягалень ван де Беек закріпив перевагу амстердамців, і, здавалося, що доля матчу вже визначена. Але Челсі здійснив шалений камбек, якому неабияк посприяли два вилучення захисників гостей – Блінда та Велтмана. Більше того, "сині" могли вирвати і три очки, однак потенційно переможний гол Аспілікуети скасували після консультації з VAR.