"Шахтар" в нервовому поєдинку здолав запорізький "Металург" у Львові

28 серпня 2015 Читать на русском

В стартовому матчі 6-го туру української Прем'єр-ліги на "Арені Львів" зустрічалися "Шахтар" та запорізький "Металург".

6-й тур УПЛ відкривався матчем у Львові. На "Арені Львів" донецький "Шахтар" приймав запорізький "Металург". Гра завершилася із рахунком 2:0 на користь господарів. Дубль до свого активу записав Алекс Тейшейра.

В першій половині зустрічі прогнозовано більшою перевагою володіли донеччани, однак вперше відзначилися вони лише в середині 2-го тайму. На 64 хвилині після удару з "точку" рахунок відкрив Алекс Тейшейра. Далі "гірники" повністю володіли ініціативою, однак на 86-й хвилині "козаки" мали прекрасний шанс забити, заробивши пенальті, але Лисицький його згодом не реалізував. Відзначимо, що перед та після цього епізоду команди почергово заробили червоні картки.

Після цього "Шахтар" все ж добив свого суперника, і на 90+2 хвилині Тейшейра ставить фінальну крапку.

У підсумку ця нервова гра завершилася перемогою підопічних Мірчі Луческу.

Докладніше про хід поєдинку Ви зможете дізнатись в нашій текстовій онлайн-трансляції.