Шахтар у результативному матчі переграв Ворсклу

21 квітня 2018 Читать на русском

У центральному матчі 28 туру УПЛ "гірники" не без проблем впоралися з полтавцями (4:2).

У попередньому турі Шахтар поступився Динамо і не мав права вдруге поспіль втрачати очки. Ворскла приїхала в Харків у гарному настрої – розгром Зорі наблизив полтавців до "бронзи".

Шахтар з перших хвилин захопив ініціативу. У середині тайму тиск "гірників" на ворота суперника приніс результат – Марлос обігрався з Фредом, увірвався у штрафний майданчик і вразив дальній кут.

Шахтар – Ворскла – 4:2 – відео голів та огляд матчу

Відразу по перерві господарі довели рахунок до розгромного. Спершу Ісмаїлі зробив все для того, щоб Марлос оформив дубль, а потім Бутко ідеально прострілив на Коваленка.

Після цього Ворскла заграла значно активніше на чужій половині поля і дуже швидко відквитала один гол – помилкою Пятова скористався Коломоєць. Донеччани продовжували помилятися, що дозволило Сергійчуку скоротити відставання до мінімуму.

Врятувати матч полтавці все ж не зуміли, а Шахтар на 88 хвилин вирішив долю гри – відзначився Алан Патрік.

Таким чином, Шахтар набрав 66 очок і знову відірвався від Динамо на вершині турнірної таблиці, а Ворскла з 44 балами залишилася третьою.