Чемпіонство "гірників" та побоїще зі зливою вилучень у відеоогляді матчу Шахтар – СК Дніпро-1 – 3:0

28 травня 2023 Читать на русском

Шахтар здолав СК Дніпро-1 (3:0) у 29 турі чемпіонату України. Відео голів і огляд матчу дивіться на "Футбол 24".

Головний матч 29 туру УПЛ відбувався у Львові. СК Дніпро-1 приїхав в гості до Шахтаря з надією зберегти інтригу в чемпіонаті, але зробити це не вдалося. Команда Кучера пропустила вже на 9 хвилині матчу, а після перерви "гірники" продовжили кривдити суперника. Під кінець зустрічі пристрасті розгорілися, й все завершилося бійкою.

Шахтар – СК Дніпро-1: чемпіонський матч завершився побоїщем з 6 вилученнями – відео конфлікту

Перемога достроково гарантувала Шахтарю чемпіонський титул. СК Дніпро-1 перебуває на другій сходинці з 64 балами. Зоря свій поєдинок виграла і також має 64 очки.