Шахтар розгромив Чорноморець в Одесі

13 травня 2017 Читать на русском

Одеський Чорноморець та донецький Шахтар зіграли в рамках 29 туру української Прем'єр-ліги на стадіоні Чорноморець.

Гості без проблем перемогли одеситів – 3:0. Забивали Аблітаров (автогол) та Бланко Лещук (дубль).

Пауло Фонсека вирішив залишити поза стартовим складом Ракицького, Пятова, Бернарда, Тайсона, Марлоса. Лідерів "гірників" замінили Алан Патрік, Танковський, Зубков, Шевченко. Даріо Срна пропускав матч через дискваліфікацію. "Морякам" через таку саму причину не міг допомогти Давід Хочолава.

На 28 хвилині Шевченко перевів на кутовий удар непростий удар Хобленка. Шахтар відразу відповів голом. Безрук після пострілу Дентінью парирував м’яча на ногу одноклубнику Аблітарову. Згодом Бланко Лещук відзначився після подачі з кутового (стандарт виконав Алан Патрік).

Посеред другого тайму Аблітаров та Хобленко могли подарувати місцевим вболівальникам надію на камбек, але не використали свої моменти. Наприкінці матчу Бланко замкнув передачу Бутка з правого флангу.

Донеччани набирають 78 баллів. В 30 турі Шахтар зіграє з Олімпіком. Одесити вирушать до Олександрії.

Чемпіонат України, 29 тур (фінальна група)

Чорноморець – Шахтар – 0:3

Голи: Аблітаров, 29, аг, Бланко Лещук, 37, 89