"Шахтар" переміг "Ворсклу" і наздогнав "Динамо"

6 березня 2016 Читать на русском

У 17 турі української Прем'єр-ліги "Ворскла" поступилася "Шахтарю" із рахунком - 3:1.

У складі "гірників" голами відзначилися Даріо Срна, Тайсон і Едуардо - полтавці відповіли влучним пострілом Громова.

Очікувано "шахтарі" почали тиснути на ворота Ткаченка із перших хвилин матчу, що логічно призвело до голу Срни, який чудово виконав стандарт. Попри відчутну впевненість у грі, донеччани прогавили зразкову контратаку гостей на вістрі, якої опинився Громов. Форвард не залишив жодних шансів П'ятову, зрівнявши рахунок у поєдинку.

По перерві гостей зумів шокувати Тайсон. Бразилець під час подачі із кутового опинився неподалік дальної стійки і скориставшись скидкою Малишева вивів свою команду знову вперед. А остаточну крапку в матчі поставив Едуардо, який замкнув простріл вищезгаданого Тайсона. До слова, найкращим гравцем матчу став саме бразильський півзахисник "Шахтаря".

Із детальним перебігом подій на полі можна ознайомитись у нашому розширеному онлайні - тут.

Таким чином, "Шахтар" набрав 46 балів й наздонав київських "динамівців", які протягом доби одноосібно очолювали турнірну таблицю. Своєю чергою, "Ворскла" (25 очок) - п'ята.