"Шахтар" не зумів переграти румунів. ВІДЕО

14 лютого 2012 Читать на русском

В рамках підготовчого зимового збору в Туреччині "гірники" провели товариський спаринг проти бухарестського "Рапіда".

Протягом 90 хвилин гри команди не зуміли визначити сильнішого на полі. Рахунок в зустрічі був відкритий вже на восьмій хвилині. Дуарте навісив з правого флангу, і Григоріє без перешкод розстріляв ворота Шуста з центру штрафного майданчика.

Відігрались підопічні Мірчі Луческу на 35-й хвилині. Фернандінью пробив з-за меж штрафного, воротар відбив м'яч перед собою, а Едуардо виявився першим на добиванні - 1:1.

"Рапід" - "Шахтар" - 1:1 (1:1)

Голи: 1:0 Григоріє (8), 1:1 Едуардо (35)

"Рапід": Коман, Дуарте, Маркос (Сурду, 46), Алекса (А. Іоніце, 46; Сбурля, 75), Дяк, Панку (Даеску, 46), Роман (Езекіяс, 46), Орош (Бурке, 46) , Божович (Н. Григора, 46), Григоріє, Ф. Тейшейра (Глаубер, 46)

Запасні: Витке, Дрег, Херя, Крецу, Калин, Павлович, Ал. Іоніце, А. Григоре

"Шахтар" (1-й тайм): Шуст, Срна (к), Кучер, Чижов, Рац, Фернандінью, Гай, Ілсінью, Едуардо, А. Тейшейра, Селезньов
"Шахтар" (2-й тайм): Пятов, Кобін, Кривцов, Ракицький, Шевчук, Мхітарян, Хюбшман, Коста, Патрік, Дентінью, Адріано