Шахтар не зміг перемогти Олімпік

21 травня 2017 Читать на русском

Шахтар не зумів перемогти Олімпік в матчі 30-го туру УПЛ.

Олімпік більш жваво розпочав гру, пресингуючи гравців Шахтаря у центрі поля, але у "гірників" не було великих проблем із виходом в атаку. Відкрили рахунок гості вже на 12-й хвилині матчу. Сергійчук після вдалої передачі Поступаленка вийшов віч-на-віч з Каніболоцьким та елегантно перекинув його. Після цього активізувалися господарі. Хороші шанси мали Алан Патрік та Танковський, але вони не змогли переграти Махарадзе, який доволі непоганй провів матч. Більше небезпечних моментів гравці обох команд у першому таймі не створили.

Одразу на початку другого тайму господарі зрівняли рахунок. Бутко вдало замкнув простріл Азеведо на дальній стійці. У другому таймі більше володіли ініціативою саме господарі, однак Тайсон та Марлос не змогли реалізувати свої непогані моменти. Поєдинок так і завершився внічию 1:1.

Шахтар набрав вже 79 очок після цього матчу, а Олімпік залишився на 4-му місці, маючи в активі 43 пункти, на 2 менше, ніж у Зорі.