Шахтар не втримав перемоги над Лудогорцем

20 січня 2018 Читать на русском

Донецький Шахтар у товариському матчі розписав нічию з болгарським Лудогорцем (2:2).

Товариські матчі
завершено
-

Перший матч "гірників" у 2018 році закінчився результативною нічиєю. Для Шахтаря все розпочиналося не дуже успішно, адже на 42 хвилині зустрічі болгарський клуб відкрив рахунок та пішов на перерву із комфортною перевагою.

Шахтар переглядає екс-капітана Борусії U-21 Ель Буззатті

Втім, після відпочинку команда Паулу Фонсеки майже відразу відновила паритет. На 57 хвилині рахунок у матчі зрівняв Зубков. Не пройшло й десяти хвилин, як донеччани забили другий гол – м’яч на свій рахунок записав Феррейра.

Гра проходила на зустрічних курсах, і моменти виникали біля воріт обох команди. Здавалося, що Шахтар зуміє втримати переможний результат, але на 70 хвилині Лудогорець забив другий гол у відповідь, поставивши у матчі крапку – 2:2.

Наступний свій матч "гірники" зіграють 24 січня. Суперником буде Динамо Загреб.