Шахтар – Динамо – 3:0 – відео голів і огляд матчу

22 вересня 2021 Читать на русском

Шахтар зустрічався з Динамо у перенесеному матчі за Суперкубок України-2021. Дивіться відео голів та огляд матчу Шахтар – Динамо на "Футбол 24".

Суперкубок України
завершено
-

Матч, як і онлайн-трансляція Шахтар – Динамо на "Футбол 24", стартував о 21:00. Поєдинок за Суперкубок України-2021 приймав київський НСК Олімпійський, а Мірча Луческу вперше протистояв Роберто Де Дзербі.

Кияни мали в активі 9 завойованих трофеїв, у Шахтаря був на один Суперкубок менше. Цікаво, що вже 3 жовтня принципові суперники зійдуться в новій очній битві на Олімпійському – за перше місце Прем'єр-ліги. Наразі Шахтар відстає від Динамо в УПЛ на 3 очки.

Шахтар розгромив Динамо і завоював Суперкубок України – Де Дзербі переграв Луческу в дебютній дуелі тренерів

Динамо володіло ініціативою, але забив Шахтар. На 30-й хвилині Лассіна Траоре ударом головою з меж воротарського вразив ворота Дениса Бойка.

Шахтар – Динамо: відео гола Траоре (на YouTube)

На 54-й хвилині Траоре оформив дубль, вразивши порожні ворота після прострілу Ісмаїлі.

На 61-й рахунок став розгромним – класним ударом з-за меж штрафного відзначився Алан Патрік. Цей гол став останнім у матчі – Шахтар розгромив Динамо 3:0.

Шахтар – Динамо: відео гола Патріка (на YouTube)

Шахтар – Динамо – 3:0 – відео голів і огляд матчу 22 09 2021 (на YouTube)