Шахтар – Зоря – 2:2 – відео голів і огляд матчу з двома скасованими м'ячами "гірників"

13 листопада 2022 Читать на русском

Шахтар і Зоря поділили очки у видовищному матчі 13-го туру УПЛ. Дивіться відеоогляд поєдинку у Львові на "Футбол 24".

"Гірники" забили швидкий гол. Вже на 13-й хвилині Артем Бондаренко з меж воротарського відкрив рахунок. Перед свистком на перерву Ігор Кирюханцев забив у відповідь.

Шахтар – Зоря: Монзуль вийшла на матч УПЛ із кавуном на честь звільнення Херсона

На першій хвилині другого тайму Сергій Булеца вивів Зорю вперед. Бондаренко оформив дубль, але асистентка Катерини Монзуль підняла прапорець. Гол скасували. Як і забитий м'яч Тараса Степаненка. Але у моменті з голом Бондаря причин не зараховувати його вже не було.

У компенсований час Шахтар влаштував навалу на ворота Мацапури і мав два моменти, але кіпер Зорі врятував для команди нічию.

2:2 – команда Йовічевіча не змогла скористатися осічкою СК Дніпро-1. "Гірники" відстають на 5 очок, а в наступному турі зіграють проти підопічних Олександра Кучера в дуелі лідерів УПЛ. Зоря посідає 3 місце турнірної таблиці.

Шахтар і Зоря видали феєричну перестрілку в скандальному матчі УПЛ – 2 скасовані голи, жахіття Степаненка і Монзуль