Шахтар – Порту – 1:3 – відео голів та огляд матчу

20 вересня 2023 Читать на русском

Шахтар поступився Порту в рамках першого туру Ліги чемпіонів. Відео голів та огляд матчу дивіться у цій новині.

Шахтар пропустив вже на 8-й хвилині. Келсі програв боротьбу в центрі поля, а опорники залишили без нагляду Франко. Різник потягнув удар в нижній кут, але накрити добивання Галену вже було нікому. "Гірникам" вдалося швидко відповісти. Конопля добіг до чужого карного майданчика і навісив на голову Келсі, який відзначився у дебютному матчі на рівні ЛЧ.

Шахтар програв стартовий матч ЛЧ – Конопля знову з асистом, театр одного актора Порту робить провалом ставки ван Леувена

Шахтар ще раз провалився на своїй половині. Сікан прийшов допомагати обороні, але віддав неохайну передачу впоперек поля – Галену перехопив і оформив дубль. Це, напевно, був найкращий тайм у житті хавбека Порту. Незабаром Галену до 2 голів додав асист на Таремі – 1:3. Другий тайм минув без голів, тому Шахтарю доводиться миритися з поразкою на старті групового етапу ЛЧ.