Шахтар – Маріуполь: післяматчева прес-конференція Паулу Фонсеки

18 квітня 2018 Читать на русском

Наставник Шахтаря Паулу Фонсека поділився враженнями від матчу з Маріуполем, в якому його підопічні здобули впевнену перемогу з рахунком 5:1.

"Провели чудовий поєдинок, не дозволивши при цьому зіграти супернику.

Гол Маріуполя трапився через нашу помилку, в іншому ж хлопці чудово проявили себе протягом усіх 90 хвилин. Ми створили величезну кількість небезпечних, гольових моментів, показали швидкий і красивий футбол.

У другому таймі могли забити і більше, але в будь-якому випадку матч в нашому виконанні був хороший", – цитує Фонсеку офіційний сайт "гірників".

Нагадаємо, у півфіналі Кубка України Шахтар розгромив Маріуполь з рахунком 5:1. Дивіться відео голів та огляд матчу.

У фіналі Кубка України Шахтар зустрінеться з київським Динамо, матч відбудеться у Дніпрі 9 травня.

У ритмі Oasis. Якими методами Гвардіола повернув Манчестер Сіті титул чемпіона Англії