Шахтар – Динамо: арбітр зупинив матч через расистські вигуки фанатів, які довели Тайсона до сліз

10 листопада 2019 Читать на русском

Центральний матч 14 туру УПЛ між Шахтарем і Динамо відзначився вкрай неприємним епізодом за участі хавбека "гірників" Тайсона і фанатів гостей.

Арбітр матчу Микола Балакін був змушений зупинити матч на 70-й хвилині. Вболівальники Динамо провокували Тайсона расистськими вигуками, і бразилець не витримав, відповівши їм непристойним жестом.

Шахтар – Динамо: Мораєс зазнав травми – форварда госпіталізували

Команди пішли у підтрибунне приміщення, а камера "зловила" сльози на обличчі капітана Шахтаря. Гра зупинилась приблизно на 5-7 хвилин, упродовж яких диктор нагадав фанатам про правила поведінки на стадіоні і можливе покарання за їх порушення. Зрештою, команди таки повернулись на поле, але вже без Тайсона – бразилець отримав пряму червону картку за свою грубу відповідь на вибрики вболівальників суперника.

До слова, у попередньому матчі між Шахтарем і Динамо також не обійшлось без вилучень. Протистояння 1/8 Кубка України не дограли Тарас Степаненко і Володимир Шепелєв, але причиною їхніх покарань були суто ігрові порушення.

Шахтар – Динамо: Тайсон отримав червону, Каштру забирав команду з поля – гучний скандал у матчі УПЛ