Шахтар – Авіспа Фукуока – 2:2 – відео голів та огляд яскравого матчу для України

18 грудня 2023 Читать на русском
Автор: Андрій Булеца

Шахтар і Авіспа Фукуока розійшлися миром у благодійному товариському матчі. Дивіться відео голів та огляд зустрічі.

Товариські матчі
завершено
-

Сікан відкрив рахунок на 7-й хвилині, замкнувши подачу Гочолейшвілі. Втім, ще до перерви Шахтар опинився позаду. На подачі кутового Мія отримав дві спроби розстрілювати Різника – з другої вдалося. Потім оборона "гірників" залишила без нагляду Канаморі, який покотив м'яч у дальній кут.

Шахтар розписав нічию з Авіспа Фукуока у благодійному матчі на користь України – Сікан знову забив, повернення Шведа

На старті другої половини Мар'ян Швед нагадав про себе красивим крученим ударом. Цей гол виявився останнім у зустрічі – 2:2.